Розпочався прийом заявок на участь у ІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі «ГАРМОНІЯ ТАЛАНТІВ»

Дата: 07.05.2021 13:33

Фото без описуМіжнародний фестиваль-конкурс «Гармонія талантів» - багатожанровий Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв. Засновником і організатором конкурсу виступає Обласний оздоровчий табір для обдарованих дітей, смт. Чинадійово, на базі Чинадіївської мистецької школи.

Фестиваль-конкурс «Гармонія талантів» проводиться за підтримки Обласного профспілкового комітету працівників культури Закарпатської області та Чинадіївської територіальної громади Мукачівського району Закарпатської області.

ЖАНРИ ТА НОМІНАЦІЇ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ

• Інструментальна музика

Номінації: класична, народна, сучасна, авторська.

• Вокальна музика

Номінації: академічна, народна, сучасна, авторська пісня.

• Хореографія

Номінації: класичний танець, народний (стилізований) танець, сучасний танець (різні напрямки), бальний танець, східний танець, спортивний танець, дитяча хореографія, театри танцю.

• Образотворче мистецтво

Номінації: живопис, графіка, декоративно-прикладні техніки, паперопластика, гончарство, комп’ютерна графіка, ляльки народів світу, скульптура, художня фотографія, мультиплікація, дизайн одягу, пісочні техніки.

• Театральне мистецтво

Номінації: Театральні колективи, акторська майстерність, театри мод (10-15 хвилин), розмовний жанр (поезія, проза).

• Музично-теоретичні дисципліни

Номінації: музична література (у вигляді презентації або реферату на вільну тему та захист роботи учасником), юний композитор (один твір)

• Інші види мистецтва та номінації відповідно до прийнятих заявок.

УМОВИ УЧАСТІ

Змагання учасників фестивалю-конкурсу проходять у два тури:

І тур – відбірковий, для якого учасники вказують у Анкеті – заявці посилання на відеозапис виконання конкурсної програми на платформі YouTube, або відсилають відеозапис на електронну адресу фестивалю-конкурсу. Учасники, які не проходять у ІІ тур будуть окремо нагороджені Дипломами та Подяками за І тур.

ІІ тур – заключний.

• Учасниками фестивалю-конкурсу можуть бути українські та іноземні фізичні особи та творчі колективи.

• Солісти, дуети, тріо, ансамблі та великі колективи.

• Для участі у фестивалі-конкурсі необхідно подати :

- один твір/композицію у форматі відеозапису (інструментальне, вокальне, хореографічне, театральне мистецтво, музично-теоретичні дисципліни);

- фото до трьох робіт (образотворче мистецтво);

• Можливо використовувати аматорські та професійні фото- та відеозаписи - на ваш вибір.

• Відео файл має бути виставлений на YouTube каналі або надісланий на електронну адресу фестивалю-конкурсу, обов’язково підписаний наступним чином:

• Прізвище, ім’я учасника або назва колективу, номінація, ліга, вікова категорія, назва твору/роботи/композиції.

ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ ТА ЛІГИ

• Ліга малюки: A1: 2-3 роки; A2: 4-5 років.

• Дитяча ліга: B1: 6-7 років; B2: 8-9 років; B3: 10-11 років; B4: 12-13 років.

• Юнацька ліга: C1: 14-15 років; C2: 16-17 років.

• Молодіжна ліга: D: 18-22 роки.

• Вища ліга: E: 23 роки і старше.

• Змішана ліга: F.

• Учасники з особливими освітніми потребами.

НАГОРОДЖЕННЯ

Головні переможці конкурсу-фестивалю отримують звання Гран-прі (може і не присуджуватись).

Інші переможці нагороджуються:

• Солісти – Лауреати І, ІІ, ІІІ ступеня, дипломами, медалями та відзнаками.

• Малі форми – Лауреати І, ІІ, ІІІ ступеня, дипломами, медалями та відзнаками на колектив.

• Колективи (від 5-х учасників) – Лауреати І, ІІ, ІІІ ступеня, дипломом та медалями кожен учасник колективу та Великим Кубком на колектив.

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ

Колектив, або окремий учасник має надіслати ЗАЯВКУ, фото учасника, посилання на відео на YouTube каналі або відео на електронну адресу фестивалю-конкурсу та підтвердження оплати (фото, файл тощо) на e-mail: chynadiievo.art.school@ukr.net до 05 червня 2021 року (включно).

КОНТАКТИ ОРГКОМІТЕТУ:

E-mail: chynadiievo.art.school@ukr.net

+38-068-508-75-42; +38-066-562-44-50 Костур Оксана

+38-066-016-07-64 Костур Ксенія

+38-050-926-07-46 Цифра Вікторія

+38-050-133-34-94 Герц Галина

+38-050-519-82-91 Фендик Михайло Вільгельмович

Ознайомившись із ПОЛОЖЕННЯМ ви маєте можливість отримати більш детальну інформацію щодо організації та проведення ІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу «ГАРМОНІЯ ТАЛАНТІВ».

Чекаємо ваших заявок!

До зустрічі на фестивалі-конкурсі «Гармонія талантів»!