Мітинг-реквієм присвячений Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2021 14:19

Сьогодні, 08 травня 2021 року, у Парку слави, розташованому на території Чинадіївської громади відбувся мітинг-реквієм присвячений Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Організаторами даного мітингу-реквієм були працівники Чинадіївського будинку культури, до яких активно долучилися учні та вчителі Чинадіївської мистецької школи.

У даному заході взяли участь голова Чинадіївської селищної ради Володимир Андрушко, начальник відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради Микола Ващенок, директор Чинадіївської мистецької школи Михайло Фендик, працівники культури селищної ради, учні Чинадіївської ЗЗСО І-ІІІ ступенів та мешканці громади.

Всі присутні вшанували пам'ять тих людей, хто звеличив нашу землю. Тих, завдяки кому наше життя зігріте сонячним світлом і безхмарною, мирною блакиттю небес.

Тож пишаймося героїчними фронтовиками, які загинули заради світлого майбутнього кожного з нас!!!