Привітання селищного голови з Великоднем!

Дата: 01.05.2021 14:00

Шановні мешканці та гості Чинадіївської громади!

Прийміть сердечні вітання зі Світлим Христовим Воскресінням!

У цей весняний день премудрості та ласки Господньої, ми відчуваємо свою причетність до великої таємниці вічного життя, що ми - не самотні на цьому світі, бо з нами - Господь. Хочеться, щоб усе людство цінувало той величний подвиг Спасителя, який Він здійснив для перемоги життя над смертю, тріумфу добра над злом, світла над пітьмою, віри - над безнадією.

Нехай же благодатна звісточка про Воскресіння Сина Божого навідається в кожну душу та оселю, і не тільки словами, але справами любові та милосердя.

Підносячи молитви до Воскреслого Господа нашого, благаймо Його, щоб Він дарував нам мир, здоров’я, злагоду, достаток. Нехай наші серця завжди будуть наповнені нетлінною пасхальною радістю! Нехай усі наші помисли стануть щирими та добрими, нехай благословляються вони засадами Євангельської Істини.

Нехай Світло Воскресіння Христового надає нам силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день! У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб Ваше життя було чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка.

Сердечно зичу здоров’я кожному з Вас, благодаті, й світлої Великодньої радості, здійснення найзаповітніших мрій!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою та найкращими побажаннями,

селищний голова  Володимир Андрушко