Тематична виставка "Воскресни, писанко!" у закладах освіти Чинадіївської селищної ради

Дата: 01.05.2021 07:03

Фото без описуПисанка – це символ України, національне культурне надбання, яке відображає історію, звичаї та традиції українського народу, а також нерозривну єдність з попередніми поколіннями.

Традиційно, у березні-квітні в закладах освіти проходить фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко!». Його метою є відродження та збереження українських народних традицій щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва та  підтримки талановитої та обдарованої учнівської молоді.

Цього року до участі у виставці творчих робіт «Воскресни, писанко!» долучилися й вихованці та учнівська молодь закладів освіти Чинадіївської селищної ради, які представили писанки виготовлені у різних техніках та презентували тематичні композиції присвячені святкуванню Великодня.

Чинадіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Бабичівська гімназія