На суботник – всією громадою

Дата: 25.04.2021 20:20

24 квітня всі установи Чинадіївської громади приєдналися до традиційного весняного суботника з благоустрою територій. Взяли участь у прибиранні представники закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти, закладів культури, селищної ради та інших установ. Погода посприяла проведенню суботника.

Об’єктами прибирання були визначені першочергові місця, такі як територія прилегла до адміністративних приміщень, шкіл, закладів дошкільної освіти, клубних установ, пам’яток культури, узбіччя доріг, кладовища…

Як результат було прибрано та вивезено багато сміття, впорядковано території. Котрий раз переконуємося, що де не смітять, там не треба прибирати!

Звісно, ця толока — це маленька частинка роботи з упорядкування благоустрою нашої громади, але значний крок до її чистоти.

Дякуємо працівникам установ, старостам, усім небайдужим громадянам, які знайшли час долучилися до толоки.

Ще раз, прийміть найщирішу вдячність. І не забуваймо ТОЛОКА ТРИВАЄ!!!