Привітання селищного голови з Вербною неділею

Дата: 24.04.2021 15:00

Шановні жителі Чинадіївської громади!

Велике Християнське свято Святого Входу Господнього в Єрусалим, або, як його ще називають у народі, Вербна неділя — свято, коли хочеться згадати всіх, хто дарував і дарує нам впевненість у те, що життя не марне, адже ми живемо і день за днем боремося з труднощами і негараздами заради тих, кого любимо. Нехай у кожного завжди будуть поруч дорогі люди, заради яких варто жити і творити.

Цієї світлої неділі разом із освяченим вербовим гіллям у наші домівки входять мир та Божа благодать, серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і сподіваннями.

Щиросердно вітаю всіх з Вербною неділею.

Нехай у цей Великий День душа повниться відчуттям щастя, радості і добра, а теплі весняні барви звучать у Вашому серці найсвітлішою надією. Нехай добро і Божа благодать завжди будуть поруч з Вами. Бажаю позитивного настрою, міцного здоров’я Вам і Вашим родинам, духовного тепла та віри в краще майбутнє.

Нехай всі завдання вирішуються просто, а перепони самі зникають з Вашого шляху. Нехай Ваша сила і мудрість ніколи не підводять, а близькі люди – завжди залишаються поруч

Бережіть себе та своїх близьких!

З повагою та найкращими побажаннями,

Селищний голова Володимир Андрушко