Нарада керівників закладів освіти Чинадіївської селищної ради

Дата: 21.04.2021 21:40

Фото без опису21 квітня 2021 року відбулась нарада керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти Чинадіївської селищної ради, за участю Арендаша В.П., заступника голови з питань діяльності виконавчих органів Чинадіївської селищної ради, Садварі Ю.Ю., директора Мукачівського фахового коледжу НУБіП України, Ващенка М.М., начальника відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради, спеціалістів відділу, керівників закладів освіти.

На порядок денний виносились питання:

1. Про підсумки проведення атестації керівників та педагогічних працівників закладів освіти Чинадіївської селищної ради у 2020-2021 навчальному році.

2. Про особливості закінчення навчального року та проведення ЗНО в 2021 році.

3. Про видачу документів про базову та повну загальну середню освіту.

4. Про попередню тарифікацію педагогічних працівників та впорядкування штатних одиниць закладів.

5. Про стан дотримання трудового законодавства у закладах освіти  щодо укладання строкових контрактів з педагогічними працівниками, які досягли пенсійного віку.

6. Про звітування керівників закладів освіти за 2020-2021 навчальний рік.

7. Щодо впровадження у закладі  системи управління безпечністю харчових продуктів на основі принципів НАССР в закладах дошкільного дошкільної освіти.

8. Різне:

- про базовий компонент дошкільної освіти та методичні рекомендації щодо його впровадження,

- про внесення змін до Положення про заклад дошкільної освіти

- про підготовку до літнього відпочинкового періоду в закладах загальної середньої освіти,

- про проведення шкільного етапу конкурсу «Воскресни, писанко!» та відзначення Дня пам'яті та примирення і дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні,

- про благоустрій територій населених пунктів.

Садварі Ю.Ю. повідомив керівників закладів освіти Чинадіївської територіальної громади про проведення Дня відкритих дверей у Мукачівському фаховому коледжі НУБіП України, ознайомив присутніх з програмою заходу та запросив до участі майбутніх випускників закладів освіти.

Під час наради обговорено ряд важливих питань, керівникам закладів освіти надано необхідні рекомендації.