Озеленення центральної частини селища Чинадієва в рамках екологічної акції «Озеленення планети»

Дата: 10.04.2021 18:00

10 квітня за сприяння Чинадіївської селищної ради в рамках проведення екологогічної акції «Озеленення планети» в центрі селища було висаджено 20 саджанців декоратиних сакур, декілька кущів троянд, які прикрашатимуть центр селища, зону відпочинку біля місцевого фонтану. Зокрема, активними учасниками були голова Чинадіївської селищної ради Володимир Андрушко, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Арендаш, селищні депутати Валерій Марценяк, Вячеслав Садварій, Василь Гудачок, директор Чинадіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ольга Попович, заступники Тетяна Демчук та Жанна Дзямко, класні керівника , Світлана Молнар, Брик Наталія, Ірина Джугля, Людмила Софілканич, працівники ЖЕКу. Кожен висадив своє деревце, яке прикрашатиме територію центральної площі селища.

Велику подяку хочемо висловити окремим учням 10-А,(ви були найактивнішими, вразили нас!!!), 10-В, 11-Б, 11-В, які теж приєдналися до благоустрою та разом із дорослими садили дерева. Ви – молодці. Гарно попрацювали.

Дякуємо ще раз всім, хто не номінально, а реально долучився до акції, основна мета якої — відновлення екосистеми землі і об'єднання людей довкола цієї теми. За допомогою таких проектів міжнародні країни звертають увагу на наші міста, інвестиції в них. Тому хочемо, щоб цей проект теж допомагав нашій громаді розвиватися.

Джерело: Жанна Дзямко