Загальні збори працівників культури Чинадіївської територіальної громади

Дата: 08.04.2021 17:27

Фото без опису  08 квітня 2021 року відбулися загальні збори працівників закладів культури Чинадіївської територіальної громади. На порядок денний виносилися питання:

1. Інформація "Про створення територіальної профспілкової організації працівників культури Чинадіївської селищної ради". Інформує: Директор Чинадіївської мистецької школи М.В. Фендик.

2. Обговорення даного питання:

- Ващенок Микола Миколайович - начальник відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради;

- Гудачок Василь Юрійович - працівник Будинку культури смт. Чинадійова.

3. Вибори членів профспілкового комітету (за рекомендацією працівників культури Чинадіївської територіальної громади).

4. Затвердження Лічильної комісії (за рекомендацією працівників культури Чинадіївської територіальної громади).

5. Затвердження Ревізійної комісії (за рекомендацією працівників культури Чинадіївської територіальної громади).

6. Інформація про голову профспілкового комітету.

7. Затвердження "Положення про територіальну профспілкову організацію працівників культури Чинадіївської селищної ради".

8. Затвердження "Правил Внутрішнього розпорядку працівників закладів культури територіальної громади Чинадіївської селищної ради".

Всі питання порядку денного розглянуто і прийнято відповідні рішення.

Фото без опису     Фото без опису