Привітання селищного голови з Великоднем християн західного обряду

Дата: 03.04.2021 15:07

Дорогі християни, вірники західного обряду!

З Великодніми передзвонами входить у наші домівки та серця найбільш величне християнське свято – Воскресіння Христове. День, що сповнює нас світлою радістю, спокоєм та глибокою вірою у всемогутність Господньої любові.

З великими сподіваннями зустрічаємо ми Пасхальні свята. Зі щирою надією несемо до Господа свої молитви: щоб дарував здоров’я і світлу долю нашим близьким, у стрімкій життєвій круговерті оберігав їх від спокус та розчарувань.

Ми просимо миру, Божої благодаті для кожної української родини. І полишаючи сумніви та безнадію, як ніколи палко віримо в силу любові й добра.

Нехай же чудо Воскресіння Христового зміцнює усіх нас на життєвому шляху, спонукає до милосердя та добрих вчинків, додає сил, аби гідно пройти усі випробування.

Вірю, що зі світлими помислами, щирою молитвою та любов’ю один до одного ми зуміємо подолати всі негаразди.

У ці святкові Пасхальні дні щиро бажаю Вам радості, злагоди й добра. Аби щастям, теплом і любов’ю повнились Ваші домівки, а віра ніколи не полишала серця!

Нехай благословить та береже Господь наші сім’ї!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З найкращими побажаннями

Чинадіївський селищний голова