Центр надання Адміністративних послуг Чинадіївської селищної ради на фінішній прямій

Дата: 22.03.2021 19:40

Створення ЦНАП в Чинадіївській селищній раді виходить на фінішну пряму. Фізичне створення вже давно завершено, а отже підходить до завершення і інституційна складова.

На даний момент вже розроблено та затверджено:

- Положення про ЦНАП;

- регламент ЦНАП;

- графік роботи;

- перелік адміністративних послуг які будуть надаватися через ЦНАП та ВРМ (віддалене робоче місце);

- посадові інструкції працівників Відділу ЦНАП та ВРМ.

ЦНАП виконавчого комітету Чинадіївської селищної ради підключений до програм:

• Соціальна громада - ДП «ІОЦ Мінсоцполітики України»;
  • «Програмний комплекс автоматизації Центрів надання адміністративних послуг» (ІС «Вулик»);
  • «Реєстр територіальних громад» ДМС.

А також на часі чекаємо підключення до Держгеокадастру та підписання Договору про надання ідентифікаторів доступу до Єдиних та Державних реєстрів ДП «Національні інформаційні системи».

Підписані Угоди про співпрацю та Меморандуми з Управлінням соціального захисту населення Мукачівської РДА, Головним управління пенсійного фонду України в Закарпатській області, Мукачівським міськрайонним центром зайнятості та Південно-Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції, Головним управлінням Державної міграційної служби України в Закарпатській області, Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області, а також очікується підписання Угод з іншими СНАП (суб'єктами надання адміністративних послуг).

Розроблені та затвердженні інформаційні та технологічні картки на всі види послуг, що надаватимуться через ЦНАП та ВРМ.

Громада є партнерами міжнародних програм. За підтримки Програми «U-LEAD з Європою» ЦНАП облаштовано новими меблями і сучасною комп'ютерною технікою. Встановлено ознакування. Пройдено і завершено 5 модулів навчання від програми «U-LEAD з Європою» для персоналу Чинадіївської селищної ради та зокрема працівників ЦНАПу і ВРМ.