Відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради

Дата: 19.02.2021 18:18

Фото без опису 19 лютого 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради. На порядку денному розглядалися ряд питань, зокрема:

1. Про організацію роботи атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури Чинадіївської селищної ради згідно з Типовим положенням  про атестацію педагогічних працівників.
  2. Про затвердження списків педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти, які підлягають атестації у 2020-2021 навчальному році.
  3. Про затвердження плану роботи та графіку засідань атестаційної комісії ІІ рівня у 2020-2021 навчальному році.
  4. Про організацію та проведення атестації керівників закладів освіти у 2020-2021 навчальному році.
  5. Про затвердження перспективного плану атестації керівників закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти  на 2020-2025 роки.

Метою атестації є  стимулювання цілеспрямованого підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення освітнього процесу. Принципами атестації є колегіальність та відкритість, доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, об’єктивність та системність оцінювання його діяльності Атестація спрямована на всебічне комплексне оцінювання педагогічної діяльності, за якою визначається відповідність працівника займаній посаді, рівень кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

Бажаємо успіхів і творчого натхнення освітянам, які атестуються у 2020-2021 навчальному році!

Фото без опису     Фото без опису     Фото без опису     Фото без опису     Фото без опису