Підготовка до роботи ЦНАПу

Дата: 03.02.2021 18:10

В ході децентралізації спроможні громади отримали більш широкі повноваження, ресурси і відповідальність. Перелік послуг, які можуть надаватися на місцях, постійно розширюється. Мешканці об’єднаних громад очікують від місцевої влади зручних та якісних адміністративних послуг. Саме тому Чинадіївська селищна рада прийняла рішення швидко та доступно надавати ці послуги мешканцям.

Радою прийняті всі необхідні рішення щодо створення Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), який планується відкрити вже у першому кварталі 2021 року, де кожен мешканець громади зможе отримати найнеобхідніші адміністративні послуги у комфортних умовах.

Програма «U-LEAD з Європою» забезпечила нашу громаду необхідними меблями та IT-технікою.

Сформовано персонал ЦНАПу та пройдено ними навчання.

Вже незабаром майже 15000 мешканців зможуть отримати 123 адміністративні послуги у комфортних та сучасних умовах. Команда новоствореного Центру буде складатися з десяти працівників. Чотири з них надаватимуть послуги на віддалених робочих місцях. Також, зовсім скоро співробітники отримають доступ до програмного комплексу «Вулик».