Навчання з питань надання послуг населенню громади

Дата: 19.01.2021 17:54

18-19 січня 2021 року, відбулось навчання для персоналу ЦНАП та для інших працівників Чинадіївської селищної ради, які надають послуги населенню або беруть участь у наданні послуг. Тренінг розроблений за напрямом покращення якості надання адміністративних послуг населенню Програми «U-LEAD з Європою». Учасниками тренінгу було опановано три навчальні модулі:

Модуль 1. Роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, реалізація власних та делегованих повноважень у сфері надання адміністративних послуг.

Модуль 2. Адміністративні послуги: типові проблеми, належна організація надання.

Модуль 3. Порядок надання адміністративних послуг, насамперед базових, і параметри якості послуг.

Тренером в навчанні виступив Іван Дем’янчук