Привітання селищного голови з Різдвом Христовим!

Дата: 06.01.2021 15:56

Шановні мешканці Чинадіївської громади та її гості !

У ці різдвяні дні, коли наші серця наповнюються духовною радістю, сердечно вітаю Вас і Ваші родини з Різдвом Христовим.

Різдво – це день, коли в світ з любов’ю увійшов Ісус Христос. Це день всепрощення, світлих почуттів, день, коли торжествує любов. Тож нехай в наші серця увійде любов.

Підносячи подяку Богові за всі благодіяння і милості в минулому році, будемо старанно просити, щоб Він зберіг нас в єдності та однодумності, дарував нам добре здоров’я та добробут, благословляв на нові здобутки і оберігав від усілякого зла.

Дай Боже всім щасливого Різдва, смачної куті, миру, любові, тепла, добра у душі.

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!

СЛАВІМО ЙОГО!

З повагою,

селищний голова  Володимир Андрушко