Привітання селищного голови з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2024 07:25

Фото без описуШановні жителі та гості громади!

Щиро вітаю вас із визначним державним святом – Днем Конституції України.

Ми живемо в надзвичайно складний час. Час, коли, незалежно від нашого бажання, кожен день життя стає історією. Саме сьогодні в муках народжується українська нація. Тим ціннішими та дорожчими для нас з вами стають такі речі як свобода, незалежність та Конституція. Ми їх не просто отримали з чиєїсь доброї волі чи з недогляду, - за них поклали свої життя кращі сини та дочки нашої країни.

Але не достатньо отримати чи навіть вибороти свободу чи незалежність, важливо потім їх зберегти та примножити. Саме для цього ми сьогодні закладаємо підвалини нашої нової зміненої держави у новій Конституції.

Вірю, що разом, спільними зусиллями, ми здатні побудувати Україну справді вільною, демократичною та правовою державою!

Тож нехай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої держави у забезпеченні гідного життя кожного громадянина.

Сили нам, віри, завзяття і миру!

З Днем Конституції України! Все буде Україна!

селищний голова Володимир Андрушко