Вітаємо з ювілейним Днем народження депутата Чинадіївської селищної ради, Куштан Альону Василівну!

Дата: 05.06.2024 06:37

Фото без описуСьогодні, 5 червня, святкує свій ювілейний День народження, депутат Чинадіївської селищної ради, Куштан Альона Василівна.

Шановна Альоно Василівно!

Прийміть щиросердні вітання з Днем народження!

Від усієї душі бажаємо Вам доброго здоров’я, мирного неба, сімейного щастя, душевного тепла, сонячного настрою, високого достатку, успіхів у здійсненні всіх задумів і планів, легкості в роботі й побільше вільного часу, проведеного з сім’єю, близькими та друзями. Нехай Ваше життя буде світлим і радісним, рішення — мудрими й виваженими, думки — високими, справи — благородними, а почуття — щирими й чистими. Хай у житті та на роботі завжди все буде рівно й збалансовано, чітко і правильно.  Нехай Ваша праця приносить Вам радість і повагу від людей. Добробуту, благополуччя, миру, процвітання, гармонії, сімейної злагоди, взаємоповаги та взаєморозуміння!

З найкращими побажаннями

селищний голова Володимир Андрушко,

депутатський корпус, члени виконавчого комітету

та колектив селищної ради