Вітаємо з Днем народження директора Чинадіївського ЗЗCО I-III ст. Попович Ольгу Омелянівну!

Дата: 16.05.2024 06:12

Фото без описуСьогодні, 16 травня, святкує свій  День народження, директор Чинадіївського  ЗЗСО I-III ступенів, Попович Ольга Омелянівна.

Шановна Ольго Омелянівно!

Щиро вітаємо Вас з особистим святом! Бажаємо міцного здоров'я, невичерпної енергії у всіх Ваших починаннях, родинного тепла та благополуччя! Нехай підтримка колег сприятиме новим професійним досягненням. Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами!

З найкращими побажаннями

селищний голова Володимир Андрушко,

депутатський корпус, члени виконавчого комітету

та колектив селищної ради