ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 18.04.2024 16:34

Фото без описуШановні жителі населених пунктів Чинадіївської громади!

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», з метою забезпечення наведення належного санітарного стану в громаді та забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя його мешканців, Чинадіївська селищна рада повідомляє, що 20 квітня 2024 року о 10.00 відбудеться толока з благоустрою та весняної санітарної очистки територій населених пунктів.

Наполегливо просимо усіх небайдужих жителів долучитися до участі в суботнику: поприбирати біля закладів освіти, культури, медичних установ, магазинів, кафе, барів, парків, скверів, кладовищ, доріг, вулиць, на територіях, прилеглих до житлових будинків, зупинок громадського транспорту.

Закликаємо до співпраці усіх, хто хоче і може допомогти зробити території наших населених пунктів чистими та охайними.

Увага! При собі на суботнику мати інвентар для прибирання (сокира, граблі, віник). Мішками для складання сміття буде забезпечено.

Разом зробимо нашу громаду кращою!!!