ОГОЛОШЕННЯ про перейменування вулиць

Дата: 19.01.2024 08:44

Фото без описуНа підставі розпорядження селищного голови від 18.01.2024 року № 11, Чинадіївська селищна рада повідомляє про проведення громадських слухань щодо перейменування вулиць на території Чинадіївської селищної територіальної громади Мукачівського району Закарпатської області з метою їх декомунізації, які мають назви відомих російських діячів та об’єктів з метою їх дерусифікації, для врахування громадських інтересів жителів населених пунктів, щодо встановлення нових їх назв.

Всі пропозиції по зміні назв вулиць для узагальнення надавати в селищну раду за адресою смт. Чинадійово, вул. Волошина, 41 або за електронною адресою:

golova@chynadiivska-gromada.gov.ua

Термін подання пропозицій до 16 лютого 2024 року.

Дата, час і місце запланованих громадських слухань 16 лютого 2024 року о 17.00 год. к.ч. у приміщенні Чинадіївської мистецької школи смт. Чинадійово, вул. Музична, 2.

Перелік вулиць, які підлягають перейменуванню:

смт. Чинадійово: Гайдара, Орлятко;

село Косино: Олімпійська.