ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Дата: 03.01.2024 17:02

Фото без описуСьогодні, до Чинадіївської селищної територіальної громади надійшла чергова сумна звістка про загибель військовослужбовця, солдата Надич Юрія Юрійовича.

Надич Юрій Юрійович народився 1996 року народження та проживав в селищі Чинадійово, але нажаль 01 січня 2024 року обірвалося молоде життя військовослужбовця біля населеного пункту Веселе Донецької області.

Наш Герой мужньо стояв на захисті Батьківщини та був вірний військовій присязі до останнього подиху.

Чинадіївська селищна територіальна громада приносить щирі співчуття рідним та близьким Героя, який до останнього подиху боровся за суверенітет, цілісність та незалежність України та мужньо стояв на захисті нашої Батьківщини.

Хай Господь Бог допоможе пережити гіркий біль непоправної втрати.

Пам’ять про Героя житиме завжди у наших серцях!

Про дату та час зустрічі тіла загиблого Героя повідомимо додатково.