Траурна церемонія прощання із загиблим героєм відбулася в Чинадіївській громаді

Дата: 03.11.2023 17:39

Фото без описуЯкщо на землі є пекло, то це війна...

Сьогодні Чинадіївська громада знову прощалася з молодим Воїном, Героєм, жителем селища Чинадійово - Дмитром Миговичем.

Це невимовна, безжальна втрата, яку важко осягнути. Разом з усіма він мав би будувати нову та сильну державу, ростити дітей, допомагати батькам, жити своє життя, але... Його життя жорстоко і цинічно відібрав москаль.

У чоловіка залишилася дружина, діти, батьки та сестри. Захисник був вірний присязі і віддав своє життя у бою за Батьківщину.

Чесний, товариський, веселий, він завжди міг підтримати у складній ситуації. Таким Дмитро залишиться в пам’яті тих, хто його знав і любив.

Чинадіївська громада сумує з рідними і близькими Героя, розділяємо біль втрати.

Вічна пам’ять Герою!