ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Дата: 01.11.2023 14:32

Фото без описуНажаль чергова втрата в нашій громаді.

Під час ведення бойових дій поблизу населеного пункту Копані Запорізької області 13 жовтня трагічно загинув у бою за нашу Батьківщину наш земляк, мешканець Чинадіївської селищної територіальної громади, солдат Мигович Дмитро Анатолійович, 04.08.1987 року народження.

Немає слів, щоб передати біль, розпач через непоправну втрату. Схиляємо голови та низько вклоняємось рідним Героя.

В п’ятницю, 3 листопада, відбудеться прощання з Героєм. Просимо всіх мешканців громади гідно зустріти його «живим коридором» з лампадками та квітами і віддати останню шану! (траурний кортеж з Героєм прибуде в сел.Чинадійово зі сторони сел.Кольчино орієнтовно об 11:00 к.ч.).

Прощання з нашим захисником розпочнеться о 12.00 год. у Греко-Католицькій Свято-Іллінській церкві селища Чинадійово.

Ми всі у вічному боргу перед тими, хто віддав життя за те, щоб ми жили у вільній і незалежній країні в спокої та мирі…

Вічна пам’ять Герою та щирі співчуття рідним!