ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 24.08.2023 19:22

Фото без описуХай живе Україна незалежна та сильна,

Золотисте колосся нехай шелестить,

Для вас привітання із Днем Незалежності,

Із вільним козацьким вітром летить.

Слова вітання з Днем Незалежності і вдячності пролунали на сцені Будинку культури смт Чинадійово. Розпочалася урочиста частина з хвилини мовчання за загиблими воїнами та мирними мешканцями нашої країни. З вітальним словом до присутніх звернулися: Андрушко Володимир Миколайович - голова Чинадіївської селищної ради та Мешко Євген Васильович -депутат обласної ради, приємною несподіванкою для всіх стало нагородження почесними грамотами військовослужбовців та місцевих підприємців, які у цей непростий час підтримують військових у зоні бойових дій. До даного свята долучилися всі працівники закладів культури .

Привітання линули з усіх куточків нашої громади. Концертні номери були виконані з любов'ю до рідної неньки України.