ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 14.08.2023 11:45

Фото без опису16 серпня 2023 року о 13.00 год. в приміщенні Чинадіївської мистецької школи за адресом: селище Чинадійово, вул.Музична, буд.2, Мукачівського району, начальником управління головної інспекції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковником поліції Дьордяй Володимиром Івановичем проводитиметься виїзний прийом громадян, після якого запланована робоча зустріч з активом Чинадіївської селищної територіальної громади, очільниками старостинських округів, представниками закладів освіти, медицини.

У зібранні приймуть участь керівник відділу поліції № 1 Мукачівського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник поліції Пилип Юрій Юрійович, дільничні офіцери поліції та поліцейські офіцери громади, які забезпечують виконання завдань, спрямованих на дотримання прав і свобод людини, охорону інтересів суспільства та держави на території Чинадіївської селищної територіальної громади.

Метою робочого форуму визначено ознайомлення з основними завданнями та функціями новоутвореного в регіоні підрозділу головної інспекції, встановлення відкритого діалогу між поліцією та громадськістю, обговорення нагальних питань, які турбують мешканців громади, забезпечення комплексного підходу до вирішення проблематики, пов'язаної з питаннями стабільного відчуття громадянами безпеки, а також узгодження додаткових заходів з покращення матеріально-технічного забезпечення поліцейських.

Мешканці та актив громади під час зустрічі матимуть змогу отримати від поліцейських вичерпні відповіді щодо якості надання поліцейських послуг відповідно до компетенції, обговорити пропозиції, клопотання, скарги щодо роботи правоохоронців.

Контакті телефони учасників робочої зустрічі:

Дьордяй Володимир Іванович           – 050 – 570 – 79 – 56

Пилип Юрій Юрійович                      – 050 – 070 – 77 – 57