ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Дата: 24.06.2023 17:49

Фото без описуУ вівторок, 27 червня, відбудеться прощання з Героєм Каналош Василем Івановичем, який служив заступником командира бойової машини, навідником-оператором гірсько-штурмової роти 128 дивізії та загинув в бою за Україну ще 15 жовтня 2022 року. Просимо всіх мешканців громади гідно зустріти його «живим коридором» з лампадками та квітами і віддати останню шану! (траурний кортеж з Героєм прибуде в смт Чинадійово зі сторони смт Кольчино о 12:30 год. к.ч.).

Прощання з нашим захисником розпочнеться о 13.00 год. у Греко-Католицькій Свято-Іллінській церкві селища Чинадійово.

Немає слів, щоб передати біль, розпач через непоправну втрату. Схиляємо голови та низько вклоняємось рідним Героя. Щиро співчуваємо!!!