Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Чинадіївської територіальної громади!

Дата: 28.10.2022 08:47

Чинадіївська селищна рада повідомляє Вас про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати.

Так, відповідно п.14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ.

За несплату земельного податку та орендної плати ви, в першу чергу, несете відповідальність перед Законом, а також наносите збитки місцевому бюджету, основним джерелом наповнення якого, на сьогоднішній день, є збір за користування землею.

Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежать соціальні виплати, благоустрій громади, утримування закладів дошкільної та позашкільної освіти, культури та ін.

Для отримання податкового повідомленнярішення про нарахування земельного податку – звертатися:

мешканцям – смт.Чинадійово, с.Синяк та с.Карпати до Чинадіївської селищної ради

мешканцям інших населених пунктів до старостинських округів за місцем проживання.

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.