Орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагородили посмертно загиблого на війні Героя Юрія Кручаницю

Дата: 13.10.2022 14:11

Напередодні Дня захисників і захисниць України в Чинадіївській селищній раді відповідно до Указу Президента України від 26.05.2022 року № 372 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагородили старшого солдата Юрія Кручаницю. Нагороду вручили дружині Діані та сину Роману начальник Мукачівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Євген Пільгуй, начальник групи морально-психологічного забезпечення Мукачівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Юрій Щур та селищний голова Володимир Андрушко.

Герой загинув 1 травня 2022 року внаслідок обстрілу населеного пункту Новосілка Запорізької області у бою захищаючи Батьківщину та всіх нас від підступного та безжального ворога.

Вічна пам’ять та слава полеглому Герою!