Інформація внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території Чинадіївської селищної територіальної громади, про видачу довідок.

Дата: 24.03.2022 08:46

13 березня Уряд постановою № 269 вніс зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (ВПО). Відповідно до цих зміни громадяни України, які вимушено покинули своє житло через бойові дії, можуть отримати довідку, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік ВПО.

На отримання довідки мають право особи, які після введення воєнного стану (тобто з 24.02.2022) перемістились із регіонів, які визначені Урядом (розпорядження № 204-р):

• Волинська область
  • Дніпропетровська область
  • Донецька область
  • Житомирська область
  • Запорізька область
  • Київська область
  • м.Київ
  • Луганська область
  • Миколаївська область
  • Одеська область
  • Сумська область
  • Харківська область
  • Херсонська область
  • Чернігівська область

Для отримання довідки особа, яка зареєстрована в селищній раді, може звернутися до:

• органів соціального захисту Мукачівської райдержадміністрації (районної військової адміністрації);
  • центру надання адміністративних послуг;
  • онлайн через Портал ДІЯ (за технічної можливості).

Звертаємо увагу! На даний момент виконавчі органи сільських, селищних, міських міст районного значення рад не мають можливості сформувати відповідні електронні справи і на відповідно поки не можуть видавати довідки. Тому, рекомендується громадянам звертатись до органів соціального захисту РДА/РВА. Зазначена проблема має бути вирішена налагодженням електронної взаємодії у найближчих декілька днів.

Отже, вимушені переселенці, які тимчасово перебувають на території Чинадіївської селищної територіальної громади для отримання довідки ВПО повинні звернутися до відділу ЦНАП Чинадіївської селищної ради з паспортом, ідентифікаційним кодом, свідоцтвом про народження дітей та їх ідентифікаційним кодом і подати заяву встановленої форми. Працівники відділу ЦНАП приймають документи і передають до органів соціального захисту Мукачівської РДА/РВА для оформлення необхідної довідки.