Відновлення очного навчання у закладах освіти Чинадіївської селищної ради!

Дата: 18.02.2022 09:00

Із 21 лютого 2022 року у закладах загальної середньої освіти, дошкільної освіти та Чинадіївській мистецькій школі відновлюється освітній процес у звичному (очному) режимі.

Навчання здійснюватиметься з урахуванням санітарно-гігієнічних вимог, затверджених Постановами Головного Державного санітарного лікаря України від 25.08.2021 року № 8 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та від 26.08.2021 № 9 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19».