Шановні учні закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти та всі небайдужі мешканці нашої громади!

Дата: 29.11.2021 19:27

Найкраща новорічна іграшка та, що зроблена своїми руками. Отже, Чинадіївська селищна територіальна громада просить всіх небайдужих долучитися до проєкту «Прикрасити новорічну красуню разом» і спільними зусиллями дітей, батьків та цілих родин прикрасити головну ялинку нашої громади об’ємними іграшками виготовленими власними руками, які будуть радувати та передавати новорічний настрій мешканцям та гостям громади протягом всіх новорічних свят.

Виготовлені іграшки приносьте до будинку культури смт.Чинадійово або у відділ освіти, молоді та спорту, у справах дітей та культури до 16 грудня 2021 року.