ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Дата: 29.11.2021 07:03

Шановні мешканці громади інформуємо Вас, що з 01 грудня 2021 року розпочинають роботу віддалені робочі місця Центру надання адміністративних послуг Чинадіївської селищної ради. Спеціалісти будуть надавати послуги в старостинських округах, а саме:

Бабичівський старостинський округ – с.Бабичі, вул.Покутянська, б/н (приміщення колишньої сільської ради)

Бистрицький старостинський округ – с.Бистриця, вул.Шевченка, буд.39 (приміщення колишньої сільської ради)

Брестівський старостинський округ – с.Брестів, буд.70 (приміщення колишньої сільської ради)

Обавський старостинський округ – с.Обава, вул.Шевченка, буд.2 (приміщення колишньої сільської ради).

Одночасно переконливо просимо Вас, під час відвідування віддалених робочих місць та безпосередньо Центру надання адміністративних послуг, для отримання будь яких видів послуг, мати з собою паспорти/свідоцтва про народження всіх зареєстрованих за вашою адресою осіб.

Графік роботи віддалених робочих місць:

Понеділок – П’ятниця            з 08.00 год до 17.00 год

Обідня перерва                      з 12.00 год. до 13.00 год.

Вихідні дні:                           субота та неділя