Вітаємо з Днем народження директора КП “Чинадіївського ЖЕУ, Печкар Володимира Івановича!

Дата: 29.10.2021 06:47

Сьогодні 29 – го жовтня святкує свій День народження, директор КП “Чинадіївське ЖЕУ,  Печкар Володимир Іванович!

У цей радісний для Вас і Ваших близьких день від усього серця бажаємо Вам здоров'я, невичерпної енергії, миру і благополуччя, щоб удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища завжди були з Вами!

Нехай збудуться всі Ваші плани і надії, а в домі завжди будуть добро і радість. Нехай Вас ніколи не залишають віра, надія і любов, а роки, які попереду будуть яскравими, наповненими щасливими подіями!

З найкращими побажаннями селищний голова Володимир Андрушко, депутатський корпус, члени виконавчого комітету та колектив селищної ради