ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

Дата: 14.10.2021 07:00

Фото без описуШановні захисники і захисниці незалежної України! Нащадки славного українського козацтва!

У день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці – вітаємо Вас зі святом мужності і патріотизму – Днем Захисника України та Днем українського козацтва! Це свято всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину, охороняє життя і мирну працю українського народу . Це – свято України. Нехай наша священна українська земля буде благословенною, вільною і незалежною! Бажаємо Вам міцного  козацького здоров'я, мирного неба над головою, благополуччя, злагоди Вам і Вашим родинам!