ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 30.08.2021 16:37

про конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності,
які буде залучено для проведення експертної грошової оцінки
шкільних приміщень

На виконання рішення дев'ятої чергової сесії восьмого скликання Чинадіївської селищної ради від 22.08.2021 р. № 514 "Про затвердження обєктів комунальної власності, що підлягають оренді»,

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності щодо оцінки нерухомого майна, земельних ділянок та іншого рухомого майна Чинадіївської селищної ради Мукачівського району оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено для проведення експертної грошової оцінки шкільних приміщень, а саме:

• Частина нежилового приміщення – будівлі Чинадіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів (приміщення № 14, 15 літери «А») площею 276,5 кв. м., за адресою: Закарпатська область, Мукачівський район, смт. Чинадійово, вул. Волошина, 153;
  • Частина нежилового приміщення – будівлі Бистрицької гімназії (Корпус № 2) площею 95,3 кв. м.,за адресою: Закарпатська область, Мукачівський район, с. Бистриця, вул. Шевченка, б/н;
  • Частина нежилового приміщення – будівлі Чинадіївської гімназії (приміщення № 9, 10 літери «Б»), площею 61,9 кв. м. за адресою: Закарпатська область, Мукачівський район, смт. Чинадійово, вул. Санаторна, 93.
  • Частина нежилового приміщення – будівлі Лецовицької гімназії, площею 61,9 кв. м. за адресою: Закарпатська область, Мукачівський район, с. Лецовиця, вул. Шкільна, 4.
  • Частина нежилого приміщення – будівлі Косинської початкової школи (приміщення № 3, 4 літери «А») площею 37,3 кв. м. за адресою: Закарпатська область, Мукачівський район, с. Косино, вул. Шкільна, 2

Подання заяв, пропозицій та документів на право проведення незалежної оціночної діяльності від суб’єктів, які мають право на проведення оціночної діяльності, подаються до конкурсної комісії на ім’я голови комісії Арендаша Василя Петровича за адресою: 89640, Закарпатська область, Мукачівський район, смт. Чинадійово, вул. Волошина, 41.
Останній день прийняття заяв 30.09.2021 року (включно).
Конкурс відбудеться 01.10.2021 року о 10.00 к.ч. в приміщенні адмінбудинку селищної ради.

Голова конкурсної комісії

Василь АРЕНДАШ