ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ! Будуємо Україну разом (БУР)

Дата: 07.08.2021 17:56

У замку Сент-Міклош, що знаходиться у нас у Чинадійові протягом 7-15 серпня буде відбуватись волонтерський табір.

???? Що це й навіщо воно?

Будуємо Україну Разом - БУР – волонтерська програма від Благодійної організації «Львівська освітня фундація», котра прагне творити спільноту активних громадян під час спільної роботи по відбудові власної країни. БУР виник як волонтерська акція Львівської освітньої фундації у 2014 році, що мала на меті відновити будинки, знищені внаслідок війни на сході України. Проте з часом акція перетворилася на рух, що формує нову генерацію відповідальних українців, які творять зміни????

???? Що ж БУР робить у Чинадійові?

БУР табір – волонтерський будівничий табір в невеликих містах чи селах України, який залучає молодь з усієї країни до волонтерства: створення молодіжних центрів; допомоги сім’ям з ремонтом помешкання; знайомство з місцевістю;

формування нових соціальних зв’язків та підсилення людей, котрі мають ідею та готові будувати Україну.

Протягом 7-15 серпня у замку будуть проводитися такі роботи:

??реставрація стіни навпроти замку Сент-Міклош

??ремонт кімнати в гуртожитку, де в подальшому під час подій у замку проживатимуть лицарі або волонтери.

Ми будемо дуже раді бачити кожного із жителів Чинадійова під час будівельних робіт, культурно-освітньої програми, а також дуже потребуємо підтримку у вигляді харчів, тому для нас буде цінний будь-який твій вклад????

Більше про БУР можна прочитати тут: https://bur.lef.org.ua ????

Стати волонтером і долучитись до програми у Чинадійові можна тут: clc.am/01zDGg ????