31 Серпня, 2023 р., 08:50
20 Серпня, 2023 р., 20:37
У вівторок, 22 серпня, відбудеться Чин похорону та прощання з полеглим Героєм Сидор Павлом Васильовичем.  Зустріч тіла полеглого відбудеться о 12.30 год. при в’їзді в село Лецовиця до будинку де проживав полеглий за адресою вул.Водна, буд.19, с.Лецовиця. О 13:00 год. розпочнеться Чин похорону у Свято-Вознесенському храмі села Лецовиця.  Сидор Павло Васильович трагічно загинув 11 серпня 2023 року у бою із російськими окупантами захищаючи Батьківщину та всіх нас від підступного та безжального ворога.  ГЕРОЯМ СЛАВА!!! Щирі співчуття рідним та близьким!!!
18 Серпня, 2023 р., 10:53
16 Серпня, 2023 р., 14:11
16 Серпня, 2023 р., 08:56
Чинадіївська селищна рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту містобудівної документації місцевого рівня.