30 Жовтня, 2023 р., 14:57
27.10.2023 року за адресою смт. Чинадійово, вул. Волошина, 41 відбувся конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості комунального майна Чинадіївської селищної ради.
24 Жовтня, 2023 р., 08:30
Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  відповідно до Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01 вересня 2011 року №170 Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства № 199 від 20.05.2013 та                              Наказом Міністерства розвитку  громад та територій №  333 від 14.12.2021,   відділ містобудування, архітектури, земельних відносин, житлово-комунального господарства, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи Чинадіївської селищної ради інформує про початок роботи з проведення містобудівного моніторингу територій населених пунктів на території Чинадіївської селищної територіальної громади (смт. Чинадійово, села Бабичі, Брестів, Бистриця, Вільховиця, Ділок, Дубино, Лецовиця, Обава, Косино, Карпати, Плоскановиця, Синяк), на які розроблені генеральні плани та підготовки аналітичного звіту.
23 Жовтня, 2023 р., 11:21
У вівторок, 24 жовтня, відбудеться Чин похорону та прощання з полеглим Героєм Желізняк Ярославом Юрійовичем.
22 Жовтня, 2023 р., 13:19
У понеділок, 23 жовтня, о 12:00 год, в соборі Успіння Пресвятої Богородиці вул.Успенська, 4, (колишня Федорова Івана), м.Мукачево відбудеться Чин похорону та прощання з полеглим Героєм Юрієм Сивулькою. Солдат Сивулька Юрій Юрійович, 27.04.1991 р.н., військовослужбовець військової частини А7084, загинув 13.10.2023 року в районі населеного пункту Лиман Перший Харківської області, захищаючи Батьківщину та всіх нас від підступного та безжального ворога.  ГЕРОЯМ СЛАВА! Щирі співчуття рідним та близьким!!!
18 Жовтня, 2023 р., 15:30
У п’ятницю, 20 жовтня, відбудеться Чин похорону та прощання з полеглим Героєм Павлик Анатолієм Сергійовичем.