19 Січня, 2024 р., 08:44
На підставі розпорядження селищного голови від 18.01.2024 року № 11, Чинадіївська селищна рада повідомляє про проведення громадських слухань щодо перейменування вулиць на території Чинадіївської селищної територіальної громади Мукачівського району Закарпатської області з метою їх декомунізації, які мають назви відомих російських діячів та об’єктів з метою їх дерусифікації, для врахування громадських інтересів жителів населених пунктів, щодо встановлення нових їх назв.
15 Січня, 2024 р., 19:58
У середу, 17 січня, відбудеться Чин похорону та прощання з полеглим Героєм Попович Василем Васильовичем.
12 Січня, 2024 р., 11:29
У понеділок, 15 січня, відбудеться Чин похорону та прощання з померлим Героєм Когут Олексієм Анатолійовичем.
09 Січня, 2024 р., 09:21
У середу, 10 січня, відбудеться Чин похорону та прощання з полеглим Героєм Надич Юрієм Юрійовичем.
03 Січня, 2024 р., 17:02
Сьогодні, до Чинадіївської селищної територіальної громади надійшла чергова сумна звістка про загибель військовослужбовця, солдата Надич Юрія Юрійовича.
02 Січня, 2024 р., 16:55
У п’ятницю, 05 січня, відбудеться Чин похорону та прощання з полеглим Героєм Василем Маринець. О 12.00 год. зустріч тіла полеглого відбудеться при в’їзді в село Лецовиця. О 13:00 год. розпочнеться Чин похорону у храмі Архистратига Михаїла села Лецовиця.
30 Грудня, 2023 р., 16:14
До Небесного війська приєднався ще один Герой… Боронячи нашу країну загинув 51-річний мешканець села Лецовиця МАРИНЕЦЬ ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ. Василь загинув 29.12.2023 року під час виконання військового обов’язку в районі населеного пункту Роботине Запорізької області.  Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Василя, сумуємо разом з вами… Про дату та час зустрічі тіла загиблого Героя повідомимо додатково. Спочивай з миром, наш Герою!