ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 17.05.2024 14:47

Фото без описуКеруючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  відповідно до Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01 вересня 2011 року №170 Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства № 199 від 20.05.2013 та                              Наказом Міністерства розвитку  громад та територій №  333 від 14.12.2021,   відділ містобудування, архітектури, земельних відносин, житлово-комунального господарства, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи Чинадіївської селищної ради інформує щодо необхідності здійснення  моніторингу  окремих  об’єктів містобудування та про початок роботи з проведення містобудівного моніторингу за 2023 рік територій населених пунктів на території Чинадіївської селищної територіальної громади (сел. Чинадійово, села Бабичі, Брестів, Бистриця, Вільховиця, Ділок, Дубино, Лецовиця, Обава, Косино, Карпати, Плоскановиця, Синяк, на які розроблені генеральні плани).

Відділ містобудування, архітектури, земельних відносин, житлово-комунального господарства, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи Чинадіївської селищної ради починає збір вихідних даних до аналітичного звіту містобудівного моніторингу.

З метою вивчення громадської думки пропонуємо подавати пропозиції щодо необхідності здійснення моніторингу об’єктів містобудування та розвитку населених пунктів.

Прийом пропозицій  розпочинається не раніше ніж через 2 робочі дні після публікації цього інформаційного  повідомлення,  триває  не менше ніж 10 робочих  днів, тобто з 21 травня 2024 року до 03 червня 2024 року включно за адресою: вул. Волошина, 41, сел. Чинадійово, Мукачівський р-н, Закарпатська обл., 89640, письмово або на офіційну електронну адресу селищної ради: golova@chynadiivska-gromada.gov.ua

Відповідальна особа: начальник відділу містобудування, архітектури, земельних відносин, житлово-комунального господарства, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи Чинадіївської селищної ради – Кунак Василь Михайлович.

Пропозиції можуть подаватися в письмовій формі або на електронну адресу фізичними особами – з зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (з особистим підписом у разі письмового звернення), юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.