ОГОЛОШЕННЯ про початок обговорення проекту аналітичного звіту містобудівного моніторингу

Дата: 28.11.2023 16:21

Фото без описуКеруючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  відповідно до Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01 вересня 2011 року №170 Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства № 199 від 20.05.2013 та Наказом Міністерства розвитку  громад та територій № 333 від 14.12.2021,   відділ містобудування, архітектури, земельних відносин, житлово-комунального господарства, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи Чинадіївської селищної ради інформує про початок обговорення проекту аналітичного звіту територій населених пунктів на території Чинадіївської селищної територіальної громади (смт. Чинадійово, села Бабичі, Брестів, Бистриця, Вільховиця, Ділок, Дубино, Лецовиця, Обава, Косино, Карпати, Плоскановиця, Синяк), на які розроблені генеральні плани.

Прийом пропозицій та зауважень громадськості буде проводитись з 29 листопада 2023 року до 13 грудня 2023 р.

Зауваження та пропозиції до проєкту аналітичного звіту надсилати на електронну адресу Чинадіївської селищної ради: golova@chynadiivska-gromada.gov.ua

Аналітичний звіт (проект)