ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!

Дата: 29.11.2021 18:21

Інформуємо Вас, що відповідно до рішення виконавчого комітету Чинадіївської селищної ради № 202 від 18.11.2021 року «Про додаткові заходи щодо обмеження продажу та споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв і пива на території Чинадіївської селищної територіальної громади» з 01.12.2021 року обмежено продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання у стаціонарних об’єктах торгівлі, малих архітектурних формах та у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях (крім закладів ресторанного господарства), у період з 22.00 год. вечора до 8.00 год. ранку щоденно, враховуючих вихідні дні та свята.

Одночасно переконливо просимо Вас надати до Центру надання адміністративних послуг заяву з відповідним пакетом документів для затвердження графіків роботи Ваших установ на 2022 рік.

Виконавчий комітет селищної ради